Mambo Apartments Luxe en Modern nabij Mambo Beach
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
2-slaapkamer Mambo Apartments Luxe en Modern nabij Mambo Beach Willemstad liggen in Willemstad binnen 20 minuten lopen van het Curaçao Sea Aquarium en bieden een uitzicht op de tuin. Het 1-badkamer appartement is geschikt voor maximaal 4 gasten.
De Koningin Julianabrug is op afstand van 3 km van dit 8-kamerappartement in Willemstad. De Ronde markt is op rijafstand van 10 minuten vanaf deze 90 m² accommodatie genesteld.
Mambo Apartments Luxe en Modern nabij Mambo Beach bestaan uit een balkon en een terras, en gemakken zoals airconditioning. Het appartement biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Er is ook een inloopdouche en een apart toilet.
De accommodatie is uitgerust met een complete keuken. Polkastraat bushalte ligt op 550 meter ervandaan. The apartment provides guests with een terras.
- Locale bezienswaardigheiden
- Wet & Wild Beach Club928 km
- Parokia La Birgen di Altagracia957 km
- Renaissance Mall and Rif Fort947 km
- Misa di Koraalspecht480 km
- Fortkirche955 km
- Club Double Play664 km
- Mambo Beach805 km
- The Wreck of Air Aruba P4-YSA381 km
- Cabana Beach858 km
- Cabana Beach Curacao857 km
- Luchthavens
- Curacao Luchthaven15 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Rookdetectors
- Brandblussers
- Keycard toegang
- Toegangssleutel
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Ligstoelen
- Tuin
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Zithoek
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Mambo Apartments Luxe en Modern nabij Mambo Beach?
Gasten van Mambo Apartments Luxe en Modern nabij Mambo Beach kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Curaçao Sea Aquarium, op 20 minuten lopen ervan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Joods Cultureel Historisch Museum (3 km) en Willemstad (3,1 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Mambo Apartments Luxe en Modern nabij Mambo Beach?
De prijs van het boeken van Mambo Apartments Luxe en Modern nabij Mambo Beach is $127. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Mambo Apartments Luxe en Modern nabij Mambo Beach?
Mambo Apartments Luxe en Modern nabij Mambo Beach heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Wat is de grootte van Mambo Apartments Luxe en Modern nabij Mambo Beach?
Mambo Apartments Luxe en Modern nabij Mambo Beach bestaat uit 90 vierkante meters. - ❓
Heeft Mambo Apartments Luxe en Modern nabij Mambo Beach een eigen zwembad?
Mambo Apartments Luxe en Modern nabij Mambo Beach heeft, natuurlijk, een zwembad.